תמונות, לא צריך לכתוב על זה, רק לראות !

 

בכל זאת קצת ... אני טל צבר בת 37 צלמת סטילס, גרה ברחובות. מצלמת אירועים, בעלי חיים ואנשים. 

כבר בגיל 12 ידעתי שאהיה צלמת , פשוט ידעתי את זה. רק כשמלאו לי  17 השגתי לעצמי מצלמה, חבר שלי עודד אותי לעשות את זה,  תודה לך יואל אליצור! לקח לי 6 שנים נוספות לרכוש השכלה מקצועית בצילום, השנים  2003-2006 בבית הספר לצילום היו המעשירות ןהטובות בחיי, ואני חייבת זאת לצוות המורים של "מוסררה". הם נתנו לי את הכלים להוציא ממני את המיטב ותמיד להמשיך ללמוד. בכל דבר אפשר למצוא הזדמנות. שלוש השנים האלה שינו את חיי.

 

אז מה אני מצלמת ?

 

היי אני טל צבר

 

 

אירועים - מצלמת חתונות , בר ובת מצווה חינה ועוד. יחס אישי לאורך כל יום האירוע ואחריו עריכה מהירה של התמונות. אם יש עיניין בהכנת מגנטים לחתונה או כל אירוע, אני עובדת עם אנשי מקצוע מעולים ואירגון הצוות עלי!

 

חיות מחמד - כולנו אוהבים אוהבים אוהבים ! את החיית מחמד שלנו אלבום תמונות בחוץ בפארק אצלי בסטודיו או בסביבה הטבעית ( בבית שלכם - לא בג'ונגל).

 

הריון - אין דבר מרגש יותר מלהנציח את ההריון בסשן תמונות הריון. האני "מאמין שלי" זה סבלנות ויחס אישי. מה שאת אוהבת בקצב שלך. אצלך בבית אצלי בסטודיו ברחובות או בחוץ באווירה של טבע, עם הבעל והמשפחה או סשן הריון אינטימי ( יש תמונות הריון סקסיות ! ). עירום או תלבושות שונות. זה הרגע שלך ושל המצלמה ... שניה לפני שמצטרף עוד מישהו.

 

להקות - פה אני חייבת להודות ולתת קרדיט למגזין "מטאליסט", שנים רבות אני מצלמת הופעות דרכם Rock On!

 

 

עסקים - צילום איכותי ומקצועי לעסק שלך יוצר תמונה של איכות, תרתי-משמע. מתאים לכנסים עוסקים זעירים וחנויות. סוכני נדל"ן שעבדתי איתם מעידים שתמונה איכותית של הנכס יכולה לקדם מכירות.

 

מיוחדים - צילומי נישה " סמש דה קייק " הטרנד הכיפי הזה ! צילומי ניו בורן מרגשים , פורטרט אישי ומשפחתי.

 

 

 

בעקבות האהבה שלי לבעלי חיים בזמני הפנוי אני עוזרת וטרינר במרפאת "כל חי" - רחובות , כך שיש לי ניסיון רב במגע עם בעלי חיים , רבים מהמשפחות או נשים בהריון אוהבים לשלב חיית מחמד בסשן צילום.

 

יש לי סטודיו קטן בבית ברחובות שאפשר לעשות יום צילומים בכיף שלנו ! אני יותר ממוכנה לצלם משהו חדשני ונועז - בבית שלכם ובחוץ !

 

 

התמונות באתר הן רק דוגמאות לסשן צילומים. לעוד תמונות ואלבומים אפשר למצוא אותי בפייסבוק "טל צבר צלמת סטילס", או ליצור איתי קשר בטלפון 054-746-3338 ואפשר במייל בטופס למטה.